S knihou v jednu – Amy a Roger: Na cestě

U dalšího dílu rubriky S knihou v jednu vás opět přivítá jeden chystaný kousek od nakladatelství CooBoo. Tentokrát se pojede na výlet napříč Amerikou. Nezní to slibně? Tak si počkejte na knihu Amy a Roger: Na cestě a uvidíte! Kniha vychází na konci tohoto měsíce!

Knižní video

Základní informace

Autor: Morgan Matson
Originální název: Amy & Roger’s Epic Detour
Počet stran: 344
Vydání: 26. srpna 2013|CooBoo
Anotace:
Amy se na léto dvakrát netěší. Její máma se rozhodla přestěhovat na druhý konec země a Amy má teď za úkol dovézt její auto z Kalifornie do Connecticutu. Problém je, že od té doby, co její otec zemřel při autonehodě, se Amy není schopná posadit za volant. Děsí ji to. A v tu chvíli přichází na scénu Roger, prý starý přítel rodiny (jak tvrdí Amyina matka), který má také v plánu road trip přes půlku Států. Nejkratší možná trasa je naplánovaná, tak stačí vyrazit… Proč to ale nevzít zábavnější cestou? Udělat si pár zajížděk rodičům natruc a poznat Ameriku? Pomůže to oběma, aby se vyrovnali sami se sebou a zacelili bolavé rány?
Trochu šílená jízda Amerikou + špetka romantiky = báječné čtení nejen na léto! Navíc s přidanou hodnotou spousty obrazového materiálu a playlistů připravených přímo pro vaše uši, aby se vám lépe četlo!

O autorce

Autorka se narodila a vyrostla v New Yorku. Studovala divadlo v Los Angeles, ale v polovině studií začala pracovat v oddělení dětské literatury Vromanova knihkupectví a zamilovala se do YA knih. Její kniha Amy a Roger: Na cestě je inspirována autorčinými třemi cestami napříč státy. Její knihy byly přeloženy do deseti jazyků po celém světě. Morgan momentálně žije v Los Angeles, má ráda cestování a to kdykoliv může. (zdroj: databáze knih)

Slovo na závěr

Tohle je přesně takové letní čtení, jaké si představuji. Tedy alespoň podle obálky a anotace a také malé ochutnávky, které CooBoo ukázalo na svém facebooku. Musím říci, že obálka knihy se mi strašně líbí a těším se, že obsah bude takový lehoučký, prostě perfektní na nějaké letní čtení u vody. Jsem zvědavá, kdo se těší?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s