Třicetidenní knihobraní (15): Kniha, u které bych vážně ocenila pokračování

Ahojte všíchni u již posledního (ano, jsme už opravdu u konce) dílu našeho Třicetidenního knihobraní! Musím říci, že to uteklo opravdu velmi rychle. Ještě jednou vám všem musím poděkovat za tak velkou účast. Rozhodně jsem to vůbec nečekala. Myslela jsem, že si ke konci budu dávat příspěvky jen tak sama pro sebe, ale tak to vůbec není. Až do konce vás zůstalo opravdu hodně a já vám všem moc děkuji. Jestli budete chtít, příští rok si Knihobraní zopakujeme. 
Jen vám ještě připomenu, že v úvodním článku najdete seznam všech příspěvků, takže se tam můžete k jednotlivým zapisovat do linkovačů – myslím odkazy na vaše vlastní příspěvky. Je to důležité kvůli soutěži, kterou jsem pro vás nečekaně přichystala. Článek s jejími pravidly je už také na blogu. A pak tu jsou ještě hostující příspěvky, které mi posílá Týna, ty si určitě také přečtěte.
Kniha, u které bych vážně ocenila pokračování
Tak tady pro mě byla jasná volba. Možná je těch knih víc, ale když jsem si knihy postupně fotila, tak jsem musela prostě vybrat tuhle. Výjimečná by si rozhodně další díly zasloužila, co si budeme povídat. Je to skvělá kniha a já upřímně závidím Slovákům, že mají vydané všechny díly. Mrzí mě, že u nás se s dalšími pravděpodobně nepočítá. Je to opravdu velká škoda.
Když jsem se do knihy začetla poprvé, tak jsem se přes ní nemohla nějak dostat. Svěřila jsem se s tím a někdo mi doporučil, ať tomu dám šanci. Pak měli knihy někde jenom za 136 korun. Koupila jsem si jí a se zanícením se do ní pustila. Překonala jsem těch prvních několik stran, které mi poprvé dělaly problémy a pak jsem dostala opravdu úžasný, výjimečný příběh, který bohužel skončil až příliš brzy.
Ta kniha pro mě byla vážně vynikající a to pokračování bych velmi ocenila. Věřím, že nejsem jediná. Občas mám chuť porozhlédnout se po slovenských e-shopech a tam si jí koupit. Pak mě to kvůli ceně zase přijde, ale pak na to zase pomyslím. No jako vážně, nakladatelství by mohlo vydat ty zbylé díly. Nebo se toho ujmout jiné nakladatelství a vydat celou sérii od začátku.
Knižní Klub se také chopil toho, že od začátku vydává Nástroje smrti, tak proč by se někdo nemohl chopit i Výjimečné? Nemyslíte, že by to bylo skvělé? Přemýšlím, že někomu hodím návrh. Vážně chci pokračování!

document.write(”);

4 thoughts on “Třicetidenní knihobraní (15): Kniha, u které bych vážně ocenila pokračování

  1. Výnimočná je super kniha, rovnako ako aj Ohnivá. Iskrivú som zatiaľ nečítala, ale určite bude super! 🙂 Inak, pokračovania si môžeš kúpiť poprípade aj po slovensky 🙂

  2. Táto kniha je úplne úžasná 8) Som rada, že to máme celé vydané, ale ja mám paradoxne 1. diel doma v češtine 8D ale už mám ku knihe taký vzťah, že by som to nevymenila 8)

  3. budem trochu provokovať? 🙂 v slovenčine vyšli už všetky tri… a určite vyjdú aj v češtine, časom…
    to skôr slovenské knihy končia už po 1. časti, čo je na nervy. keď sa dostatočne nepredávajú… hm, takto mám už zopár sérií doma a pokračovania nehrozia. jedine ak si dokúpim české verzie… ale tam je zase iný dizajn, iný formát, rozdielne obálky… fňuk… je to škoda.

    inak, fajn projekt si spustila, som rada, že som sa mohla zapojiť (aj keď nesúťažne)

  4. Jop, Výjimečná se mi také moc líbila. A dost mě mrzí, že v češtině další díly nejsou. I když já to nakonec vyřešila tak, že jsem si celou trilogii pořídila ve slovenštině, no. 🙂 A vůbec toho nelituji – na Výnimočnou, Ohnivou i Iskrivou je vážně pěkný pohled a Výnimočná se mi ve slovenštině četla skvěle. Nicméně kdybych nedostala dost peněz k Vánocům, asi bych je také neměla. 🙂 Ale mám v plánu si pořídit další knížky ve slovenštině – třeba pokud vydají celé Jezdce časem, patrně si je postupem času všechny skoupím, protože to je též skvělá série, u které mě mrzí, že ji u nás dál nevydávají. Nebo Pekelné stroje mě moc lákají. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s