Třicetidenní knihobraní (14.5): Pravidla soutěže

Slibovala jsem vám soutěž, jak na facebooku, tak u některých příspěvků Knihobraní. Dnes vám přináším jen její pravidla a na konci jen někoho vylosuji. Takže, jsem si vědoma toho, že tento projekt všem zúčastněným dal velmi zabrat a tak hodlám jednoho z vás odměnit knižní cenou. A aby to bylo spravedlivé a já mohla vybrat jen z těch, co se opravdu zúčastnili, provedla jsem jistá opatření. 
1. Uzavřela jsem linkovač u úvodního článku, aby se nikdo nemohl jen tak připsat a pak honem dopsat svoje příspěvky, takže to bude opravdu pro ty, co jsou v tom od začátku a hezky publikují svoje příspěvky na blogy, nebo jim publikuji své příspěvky u mně na blogu. Není už tedy možnost se připsat, proto v soutěži budou tito následující blogeři, co se zapsali, ale ne všichni – o tom v dalším bodě.
2. Zapsat se a publikovat příspěvky jsou dvě rozdílné věci, proto u každého jednotlivého příspěvku knihobraní zkontroluji linkovač a odškrtnu si každého, kdo tam přidal svůj link. Kdo bude u všech patnácti, je ve slosování. Takže pokud máte vy zapsaní ještě čas, dožeňte resty a doplňte své odkazy na jednotlivé příspěvky do linkovačů, budu to kontrolovat.
3. Takže. Jste zapsaní v linkovači v úvodním článku (viz. obrázek nahoře), máte u jednotlivých mých příspěvků v linkovačích odkaz na své jednotlivé příspěvky? Tak já si to po patnáctém příspěvku hezky zkontroluji a pak někoho vylosuji a tomu někomu domu přijde tato hezká knížka (kliknutím si můžete fotku zvětšit):
4. Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte a pište. Jestli ne, tak přeji příjemný den a štěstí v soutěži. A ať vyhraje ten vylosovaný :D. Po patnáctém příspěvku vám jen oznámím, kdo vyhrál, tak sledujte blog! Třeba to budeš právě TY!

9 thoughts on “Třicetidenní knihobraní (14.5): Pravidla soutěže

  1. Pravidelně jsem přispívala, ale jsem líná házet odkazy do linkovače… no nic, jdu to udělat, díky za soutěž a motivaci! 😀

  2. Som rada, že som poctivo dávala odkazy, ale aj tak si to po sebe radšej prekontrolujem. 🙂 Vďaka za knihobranie a prekvapenie na koniec! 🙂

  3. Chci se zeptat jestli je možné se do úvodního článku dopsat, protože já to dělám od začátku, ale už jsem se nestihla zapsat do linkovače :/ 🙂

  4. Tak šup šup 😀

  5. Aspoň máš o práci míň 😀 já děkuji za účast! :))

  6. Je mi líto, na zapsání do úvodního článku byla fůra času.

  7. Ta to se mi líbí! Jsem poslušná holka a pravidelně zahlcuju linkovač svým odkazem 😉 Tak třeba se usměje štěstí 🙂

  8. Skontrolované… mám všetky články a všetky sú v linkovačoch 🙂

  9. A je táto súťaž určená aj pre Slovákov? 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s