Třicetidenní knihobraní (14): Kniha, při které jsem se bála o své zdraví

Ahojte všichni u předposledního Knihobraní! Jak nerada se s tímto projektem budu loučit, ale všechno jednou končí. Já jen doufám, že jste se u toho dobře bavili a že mě nijak neproklínáte :D. Každopádně příště bude už poslední příspěvek a pak soutěž. Tak se těšte, všechna pravidla ještě vysvětlím později, nebojte se. Pokud máte nějaké dotazy, nebo se chcete podívat na mé předešlé příspěvky, navštivte úvodní článek k tomuto projektu, a také nezapomínejte na hostující příspěvky, které mi posílá Týna, píše je pro vás :). A dávejte odkazy na své příspěvky do linkovačů u jednotlivých článků – nejdůležitější součást soutěže!
Kniha, při které jsem se bála o své zdraví
Tak tady byl výběr celkem těžký. Možná i nejtěžší z celého knihobraní, a to už je co říct. Bloumala jsem po knihovně celkem dlouho a pořád nevěděla, co vlastně vybrat. Nakonec jsem zvolila knihu, při které jsem během čtení málem zemřela – jak moc se mi to nelíbilo a nechápala jsem to. Očekávala jsem od knihy rozhodně více, ale co dělat, ne vždy se zadaří a ne vždy se autor čtenáři zavděčí.
Jop, přesně tahle kniha mě málem zabila. Nemluvě o děsivé obálce. Ten příběh mě doháněl k šílenství a byl zkrátka celý podivný. Stále to ještě nechápu a odmítám to pochopit, bylo toho na mě až příliš.
Očekávala jsem toho víc, myslela jsem, že když je autorka tak úspěšná, tak to bude stát za to, ale zmýlila jsem se, bohužel. Přitom ten příběh sám o sobě by byl dobrý, kdyby byl trochu jinak podaný.

document.write(”);

3 thoughts on “Třicetidenní knihobraní (14): Kniha, při které jsem se bála o své zdraví

  1. Mám v plánu si přečíst! 🙂 Vypadá zajímavě.. :))

  2. Tak teď se jí bojím 🙂

  3. Četla jsem všechny autorčiny knížky a pravidelně si po dočtení říkám, proč jsem se vůbec obtěžovala je číst. Styl psaní mi prostě nějak nesedí. A ať se snažím, jak chci, nemůžu si pomoct, abych si tyhle knihy oblíbila.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s