Kecky pecky (6): VeEee v nemocnici =D

Jasně jasně, vím, s tou rukou vás pořád otravuju, jenže tu jsou zážitky, o které jsem se s vámi prostě chtěla podělit a které jsou fakt vtipné. Chtěla jsem tenhle článek napsat už hrozně dlouho, ale nějak jsem se k tomu pořád nedostávala a nedostávala. Teď mám konečně trochu času (čti krátkou pauzičku od učení) a tak jsem se na to vrhla.
Zkrátka a dobře jsem si kdysi dávno cosi provedla s prstem a měla jsem ho asi měsíc v sádře. Pak jsem se statečně vydala na ortopedii, kde jsem se dozvěděla, že budu muset na operaci, protože mám nádor v kosti, který musí ven a být nahrazen kostním štěpem. Tak jsem opět statečně čekala, až si mě pozvou. Tak se tomu stalo na den 16. dubna, tedy na má 21. narozeniny = byla jsem hrozně nadšená a skákala z toho do stropu (ironie). Nadešel den D a tak jsem jela. Celý den jsem se válela v nemocničním lůžku v džínech, protože jsem musela počkat, než půjdu za anesteziologem, aby mi řekl, co a jak. Když jsem se dočkala, tak jsem se dozvěděla, že mi nakonec nedá celou narkózu, ale jenom blok. Proč ne.
Je druhý den ráno a já napjatě vyčkávám, než si pro mě přijede ten sanitář, aby mě odvezl pod kudlu. Dočkala jsem se a jela. Nahatá jenom v andílkovi, bylo mi fakt trapně :D. No, dostala jsem se na předoperační sál, nebo jak se tomu říká. Tam mi ta nejhodnější sestřička na světě (a to myslím vážně) dala kanylu a pak přišel anesteziolog a začal mi v podpaží hledat nerv, aby mi umrtvil ruku. To vám byl zážitek 😀 ještě teď se tomu směju, jak mi ta ruka úplně megálně cukala o to lehátko :D. No pak mi zmrtvěla a jak jsem jí necítila, tak jsem se s ní pořád bouchala do obličeje, než mi jí sestřička dala pod takovou plachtu. Pak přišel můj doktor a řekl, že mi to řízne tady a já mu řekla, že je mi to jedno.
Jede se na sál, kde se mě ptají, kam chodím do školy, tak odpovím a pak si vybavuju, že říkám „Já se sama nepřesunu“. Měla jsem se totiž přesunout na jiný lehátko, abych mohla dospat. No prostě super. Pak už jsem byla na pokoji. A tam byla sranda. Byla jsem úplně zblblá, furt jsem se bouchala tou rukou do ksichtu :D. A musela jsem se ještě asi desetkrát ptát slečny, co se mnou byla na pokoji, jestli jsem fakt volala mamce a jestli se mi to nezdálo, prostě trapas :D.
K večeru se mi pak ruka probudila a myslela jsem, že umřu. Neumřela jsem, ale ráno jsem se probudila a na polštáři jsem měla totální kolo krve. No a pak jsem jela domů a ruka furt krvácela, nikomu to nebylo divný. Takže jsem pak kvůli popraskaným vnitřním stehům musela po dvou týdnech na šití, takže se mi to všechno hezky protáhlo. Teď tam mám ještě kus té zelené desinfekce a hnusnou růžovou jizvu. A malíček furt nemůžu ohnout pořádně do pěsti. Snad mi doktorka napíše rehabilitace :D.
+ pěknej pokoj s plochou televizí, hifi-věží a DVD přehrávačem
+ balkón
+ hodný sestřičky
+ hoooooooodně spánku
– záchod a sprchy na chodbě, ne na pokoji
– sesterna hned naproti, takže rambajs a noční mejdany
– hnusný jídlo
– doktor kterej nepozná, že něco není v pořádku, když mi ruka tak hodně krvácela
– možná tam půjdu znova

2 thoughts on “Kecky pecky (6): VeEee v nemocnici =D

  1. Jo jo taky jsem měla a pořád mám problém s rukou.S tím nervem je to fakt hustý,plácá se jak ryba na suchu :D.Potom už si nic nepamatuju, měla sem celkovou.Plácání do hlavy to je taky dobrý existují na to papíry ;-D.Jinak rehabilitaci by si měla mít.Operace je operace a vzhledem k tomu že je tvůj prst nepohyblivý, sám se asi hýbat nezačne, takže když jí mít nebudeš prostě si o ni požádej pojištovna by to měla zaplatit.

  2. Jako… z operace mám taky skvělý zážitky 😀 Operovali mi (nevím jak to popsat :D) prostě vrchní patro v puse :DD a když mi to umrtvili tak jsem s pusou vůbec nemohla hýbat. Prostě jako by mi opuchla, tak jsem si ji pořád ošahávala 😀 abych se ujistila, že ji nemám jak meloun. Sestřička mě chtěla uklidnit a tak se mě ptala, jak se mám, kam chodím do školy, jestli se mi venku líbí počasí :D. Ale protože jsem měla umrtvenou pusu nemohla jsem moc mluvit, takže jsem “říkala” jenom grrrr hmmm :DD

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s