Knižní mišmaš (7): Moje čtečka

Přemýšlela jsem, co si předpřipravit za články, aby tu nebylo ticho, během mého pobytu v nemocnici (ve které už jsem pět hodin :D). No, tak jelikož mám dnes narozeniny a přála jsem si jednu takovou věcičku, tak bych ráda napsala něco maličko o ní. Aneb něco o mé nové čtečce (většinou fotky).
Nejdřív jsem si říkala, že bych si ráda pořídila tady tuhle vlevo. Protože byla levná a měla zároveň i dobrá hodnocení na alze. No tak jsem našim poslala odkazy a všechno. Pak jednou takhle ve čtvrtek večer přišla mamka z práce a začala se o tom se mnou bavit. Byl tam i táta a ten sám se mě začal ptát, jestli bych radši nechtěla tu s e-inkoustem. No jako byla jsem docela překvapená. Jako chápu, že chtějí abych měla něco, co mi vydrží a bude to kvalitní. Ale já sama přišla s levnou variantou a oni jí zamítli. Jako nestěžuji si.
A tak jsme seděli a vybírali a hledali, až jsem si nakonec vybrala jinou. Která má ten elektronický inkoust. No a jelikož je tenhle článek přednastavený a já čekám, než mi pošta čtečku doručí, jdu si chvíli odpočinout a vyhlížet to pošťácké auto z okna, pak sem hodím fotky :D. Tak jsem se konečně dočkala, přišel ten balíček, takže teď fotodokumentace.

Přišel poněkud pochybný balíček, snad v něm ta čtečka je!
Je tam ta mrška malá!
Už vystrkuje růžky!
Kráska jedna 🙂
No jo 🙂
Ještě zezadu 🙂
No jsem nadšená!

Teď do ní nahrávám to kvantum knih, teoreticky už je tam mám nahrané, protože článek je připraven na úterý 😀 Snad vás nematu :D. No prostě, jupíííí šťastné 21 narozeniny VeEee!!

4 thoughts on “Knižní mišmaš (7): Moje čtečka

  1. Gratuluji k narozeninám, hlavně zdravíčko a ať se skvěle čte na nové čtečce!

  2. Ještě jednou vše nej k narozeninám 🙂 A čtečka vypadá strašně pěkně, bílá je taková čistá :))) moc pěkný design 🙂 Užij si to 🙂

  3. Ak to nemá e-ink, považujem to za tablet 😀
    A hlavne ten e-ink je dôležitý pre čitateľove-knihomoľove oči 🙂
    gratulujem k narodeninám!

  4. tablet netablet… já bych to taky chtěla 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s