Magická jízda – Rozcestník

Jak jsem vám již vylíčila v minulém projektu “S knihou v jednu“, nakladatelství Knižní klub chystá na duben YA novinku, která nese název Magie krve. Naskytlo se mi příležitosti vás na tuto chystanou novinku nalákat, a proto pořádám v měsíci březnu a začátkem dubna MAGICKOU JÍZDU. Tato jízda spočívá v publikování několika ukázek z knihy a to vždy ve vybranou neděli.
Tento článek slouží jako rozcestník, kam budete moci vždy nahlédnout a odkázat se na konkrétní ukázku. Vlastně to je rozpis pro jednotlivé neděle a k nim pasující ukázky. Jelikož je na profilu knihy na knihkupectví bux.cz již zveřejněna jistá ukázka, budeme od ní pokračovat, abych vám neukazovala něco, co již máte načteno a abych vás patřičně nalákala.
»» Rozcestník ukázek ««
31. března 2013 – 3. ukázka
7. dubna 2013 – 4. ukázka

Na konci jízdy by měla proběhnout soutěž o tuto novinku, která ale nebude spočívat jen v pouhém vyplnění soutěžního formuláře. Soutěž bude pro ty, co si zveřejněné ukázky opravdu přečtou, protože se budu ptát. Ale více informací se ještě dozvíte včas, takže žádné strachy.

Magie krve na:
Bux.cz | GoodReads


Autor: Tessa Gratton
Anotace: Ze středoškolačky Silly se stala po smrti rodičů samotářka a místní podivín. Nick je naopak oblíbený a sebevědomý chlapec, který si však kvůli své minulosti drží od lidí odstup. Oba cítí, že je váže zvláštní pouto – a brzy se ukáže, že mají společnou schopnost provozovat kouzla, která se provádějí pomocí krve. Nick, Silla a její starší bratr Reese experimentují s magií, ale brzy zjišťují, že v ospalém prérijním městečku na ně číhá někdo, kdo v magii krve hledá moc a nesmrtelnost a jehož osud se proplétá historií jejich rodin už dlouhé desítky let…

4 thoughts on “Magická jízda – Rozcestník

  1. na tohle se těším 🙂

  2. Vypadá to dobře. 🙂

  3. Zní to rozhodně zajímavě :), jsem zvědavá

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s