Knižní Prostřeno (11)

Pro zapojené je úkolem nějaký den o víkendu sestavit několika (tří, čtyř) chodové menu – ale knih! Co pro vás představuje předkrm, polévku, hlavní chod a dezert? Třeba někdo vaši jednohubku ochutná!
A mé dnešní menu?
Dnes tři chody!

1. Předkrm
Bitva o Hex Hall
Rachel Hawkins

I když se mi druhý díl této série líbil o něco méně, než ten první, i tak jsem na třetí zvědavá a doufám, že bude opravdu poslední. Ne proto, že by se mi série nezamlouvala, ale proto, že tři podle mého dokonale stačí a doufám, že autorka nepůjde s davem a neudělá z toho 150ti dílnou sérii. Co se týče obálky, tak jsem trochu zase naštvaná. Jednou odraz je, pak není, pak zase je. Nic s tím asi nenaděláme no. Každopádně jako předkrm dobré si myslím 🙂

2. Hlavní chod
Nadpozemská
Cynthia Hand

Tuto knihu jsem včera dočetla a myslím, že se pro hlavní chod hodí dokonale. Nebudu se tady rozepisovat o jejím ději a názoru na knihu, to se dovíte v recenzi. Každopádně i tak. Stačí se jen podívat na tu obálku a už se mi sbíhají sliny!

3. Dezert
Chasing Brooklyn
Lisa Schroeder

Je to sice “tlustší kniha”, ale věřte mi, že jí dokážete slupnout během chvilky. Já sama jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Možná si ale k dezertu připravte trochu papírových kapesníčků, myslím, že se vám budou hodit.

document.write(”);

3 thoughts on “Knižní Prostřeno (11)

  1. Na Hex Hall 3 sa nesmierne teším!!! 8)
    Nadpozemská je úžasná kniha 8)

  2. Dokonalé menu 😉

  3. Já se zrovna na druhý díl Hex Hall chystám, ale moc od něj neočekávám, když jsem slyšela tolik negativních postojů. A Nadpozemské se už nemůžu dočkat, snad si ji i já brzo přečtu. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s