PLK-D: Knihy, které rodiče nesmí vidět

Každý z nás má pár kousků knih, o nichž před rodiči tak nějak mlží, hlavně jim nesděluje jejich hříšný obsah. Protože před rodiči by něco mělo zůstat tajemstvím – pro vaše i jejich dobro. Sestavte seznam 5 knih, za které se před rodiči tak trochu stydíte a raději byste dělali týden domácí práce, než abyste jim vysvětlili, o čem vlastně ta kniha je a napište, proč jste si vybrali právě je.
A mé utajené knihy?

Já abych pravdu řekla, tak doma nemám žádné knihy, které bych měla před rodiči schovávat, nebo jim je neukazovat. Přeci jen, už jsem dost stará na to, abych si mohla číst, co se mi zlíbí. Navíc, každou knihu kterou dostat, koupím nebo vyhraji, tak jdu a ukážu, protože jsem na všechny hrozně pyšná. 
Možná mě tak napadají knihy, které bych mamce nepůjčila k přečtení. To už bych asi nějaké našla. Například by se mohlo jednat o sérii Sukubí deníky od Jill Mylesové. Nebo také Bratrstvo Černé dýky, to by se jí asi také nezamlouvalo. A dál mě už vůbec nic nenapadá. Nemám zase ve své knihovně knihy, které bych musela nějak mermomocí schovávat před zraky kolemjdoucích. Možná se to zdá trapné, ale já opravdu nemám skoro žádné knihy, které bych měla utajovat a bát se, že je někdo spatří :D. Nebo že by dokonce nahlédl do jejich obsahu.
Může se zdát, že ty příspěvky poslední dobou zanedbávám, ale opravdu mě žádné jiné knihy nenapadají a nevím o žádných. Ty co mám doma prostě nejsou tak hrozné, aby si je mamka nemohla přečíst. I kdybych měla doma nějakou Kamasturu, tak bych jí běžela ukázat :D. Ve svém věku už se nemusím stydět za to, co vlastně po nocích a dnech čtu.

document.write(”);

One thought on “PLK-D: Knihy, které rodiče nesmí vidět

  1. To já mamce normálně včera řekla, že si musím jít koupit zatím poslední vydanou knížku Bratrstva a ona že proč..:D Tak jí říkám, že to má protě tak blbé názvy a obálky, že to vypadá jak porno..:D:D:D:D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s