Knižní Prostřeno (7)

Pro zapojené je úkolem nějaký den o víkendu sestavit několika (tří, čtyř) chodové menu – ale knih! Co pro vás představuje předkrm, polévku, hlavní chod a dezert? Třeba někdo vaši jednohubku ochutná!
A mé dnešní menu?
Dnes tříchodové 🙂

1. Předkrm
0.4 – Soumrak civilizace
Mike Lancaster

Tuto knihu jsem ještě neměla příležitost si přečíst, ale už jen díky jejímu “kapesnímu” vydání (počet stran) si myslím, že se na předkrm skvěle hodí. Četla jsem u Nikki Finn recenzi a celkem mě to zaujalo, takže si to pravděpodobně v nejbližší době pořídím (čti v pondělí 😀 po výplatě :D). Každopádně jako předkrm dobré ne?

2. Hlavní chod
Pod nekonečnou oblohou 
Veronica Rossi

U této knihy jsou takové dvě skupiny lidí, řekla bych. Spíše u její obálky. Někomu se líbí, někomu vadí. Až se mi kniha dostane do ruky, tak mi pravděpodobně bude vadit. Viděla jsem totiž nějaké fotky vás čtenářů na facebooku a nemám ráda takové ty odlesky.. No každopádně uvidíme, jestli se tento první díl série Nebe ujme jako hlavní chod dobře.

3. Dezert
Gjorkové – Tajemství minulosti
Tereza Benešová

S touto knihou jsem také ještě neměla co dočinění, ale tak snad se mi jednoho dne dostane do ruky a já budu moci posoudit, jestli mi podobnost s Harry Potterem vadí, nebo naopak. 

document.write(”);

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s