PLK-D: Knihy, které si k táboráku rozhodně nevezmu

Noc jako dělaná pro správný táborák se špekáčky napíchnutými na dostatečně dlouhých a silných klaccích, kytarou v ruce a líbivou trampskou melodií na rtech. Ale vy stejně nedokážete přestat přemýšlet nad tím, co jste ještě před chvilkou četli a od čeho jste se nemohli odtrhnout. Jenže vy si tu knihu k táboráku prostě nevezmete. Kdo ví, co by se s ní pak stalo. Sestavte seznam 5 knih, které byste si k táboráku rozhodně nevzali, protože nechcete riskovat jejich újmu a napište, proč jste si vybrali právě je.
Jaké knihy bych si k táboráku nevzala já?
Btw. já bych si k táboráku asi nevzala žádnou knihu, protože je všechny mám ráda 🙂

1. Les Rukou a zůbu
Carrie Ryan

No u této knihy snad ani nemá potřebu psát důvod ne? Je prostě úžasná a pořád si u mě drží první místo nej knih roku 2011. Už jen z toho důvodu bych si jí nemohla vzít na nějaké nebezpečné místo, kde by hrozilo její zničení. Byla bych na sebe opravdu hodně naštvaná.

2. Past
Lauren DeStefano

Další kniha, na kterou bych rozhodně nedala dopustit. Někomu se nelíbí, ale pro mě je favoritem a rozhodně bych si jí nenechala něčím zničit. Pro mě zatím velmi vydaření dystopie tohoto roku, uvidíme, jestli jí něco předčí.

3. Polibek pro Annu
Stephanie Perkins

Pohodová knížečka, která se snad ani k táboráku nehodí, ale ani tak bych si jí tam nevzala. Úžasný příběh, úžasné prostředí, skvělé postavy a prostě romantika. Kdo by chtěl o něco takového přijít? Snad jen blázen. Polibek pro Annu bych nedala nikdy z ruky.

4. Výjimečná
Kristin Cashore

Má cenu tady vůbec něco psát? Prostě jedním slovem bomba! Sice se to možná ze začátku trochu táhne, ale kdo vydrží, tomu se dostane úžasný příběh, který nebude chtít nikdy dočíst do konce, protože pokračování se zde asi nedočká.

5. Rudá jako rubín
Kerstin Gier

Tak tuhle knihu bych nevzala k táboráku už jen díky její náádherné obálce, která určitě každého uchvátí (pokud vám tedy nevadí jemná růžová). Každopádně i ten příběh má něco do sebe a o knihu bych nechtěla přijít.

document.write(”);

Advertisements

2 thoughts on “PLK-D: Knihy, které si k táboráku rozhodně nevezmu

  1. Souhlasím! Já bych si taky nevzala žádnou knížku, všechny mám strašně moc ráda a o všechny se strašně moc bojím 😀 jsem v tomhle opravdu šílená, mám panický strach, že se mým milovaným knížkám cokoliv stane 😀

  2. Dobrý článok 🙂 úplne s tebou súhlasím 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s