Knižní Prostřeno (5)

Pro zapojené je úkolem nějaký den o víkendu sestavit několika (tří, čtyř) chodové menu – ale knih! Co pro vás představuje předkrm, polévku, hlavní chod a dezert? Třeba někdo vaši jednohubku ochutná!
A mé dnešní menu?
Dnes tříchodové 🙂

1. Předkrm
Lovkyně snů – Vstříc temnotě
Lisa McMann
moje recenze

Kniha poněkud tenších rozměrů, která se díky svému neobvyklému stylu čte rozhodně víc než dobře a navíc je zajímavá a nepustí čtenáře. Ty “kapitoly” totiž tak rychle utíkají, že to budete chtít číst pořád dál. Je to takový optický klam, jako by tam ani kapitoly nebyly a proto prostě musíte číst. Skvělý předkrm podle mého.

2. Hlavní chod
Šerochodec
Kat Richardson

Pro mě osobně je dnes den takový líný a proto jsem zvolila právě tuto knihu jako hlavní chod. I v recenzi se můžete dočíst, že je to pravděpodobně jenom takový rozjezd dobré série, jen je ten první díl hold takový pomalejší a možná trochu nezáživný. Ale i přesto si myslím, že se jako hlavní chod velmi dobře hodí. 

3. Dezert
Jestli zůstanu
Gala Forman
moje recenze

Já sice vlastním slovenskou verzi, ale i přesto si myslím, že česká bude stejně dobrá (jak by taky nemohla že :D). Je to sice poněkud vážnější jako dezert, dostatečně se při tom člověk neuvolní, ale i přesto jsem tuto knihu vybrala, protože si určitě zaslouží pozornost a já ji stále hodnotím jako velmi vydařenou. 

document.write(”);

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s