Veronika v PŘEDSTAV SVŮJ BLOG!

Delší dobu jsem vás nepoctila nepravidelnou rubrikou, ve které blogeři představují své blogy. Je to moje chyba, jsou prázdniny a já tak nějak prostě nestíhám (i když mám relativně o dost více času :D). Každopádně dneska bych vám ráda představila blog slečny Veroniky, která žádala už v březnu (omlouvám se za zpoždění, občas prostě zapomenu, stává se to i v lepších rodinách).

Veroniku najdete na blogu http://www.books-and-smile.blogspot.cz/

1. Ahoj! Abychom věděli, o kom je řeč, tak se nám ve zkratce, prosím, představ 🙂 
Ahoj. Jmenuji se Veronika a nikdy jsem neměla žádnou přezdívku (nebo o tom aspoň nevím) takže jsem si ani žádnou nevymýšlela, protože jsem se svým jménem spokojená. 🙂 Studuji 3. rokem Obchodní akademii ve Znojmě, obor: Ekonomické lyceum a vím, že se ekonomice nikdy věnovat nechci. Moje srdce tíhne ke knihám. Nejraději čtu, procházím se v přírodě, občas zajdu do posilovny a jsem spíš introvert. Nesnáším diskotéky a maso.

2. A teď teda přejdeme k tomu nejdůležitějšímu – k tvému blogu. 
jak se tvůj blog jmenuje a co tě vedlo k tomu, abys mu dal/a takový název
Můj blog sídlí na této adrese: http://www.books-and-smile.blogspot.com. Protože je blog zaměřený na knihy, tak jsem moc dlouho název nevymýšlela. Patřím mezi lidi, kteří se usmívají na ostatní, i když se neznají, nemám ráda špatnou náladu a protivné lidi, proto smile doplnilo books a vznikl z této kombinace celkem pěkně znějící název.

jak dlouho už svůj blog vlastně máš 
Založila jsem ho 19. 10. 2011, takže zítra oslavíme 5 měsíců. 🙂

zkoušel/a jsi i jiné možné alternativy (např. blog.cz, pise.cz, blogger, wordpress, aj.) vedení blogu a proč jsi zůstal/a právě u té, kterou máš 
V pubertě jsem si založila “růžový blog” na blog.cz. Po měsíci mě to přestalo bavit a já ho zrušila. Od té doby jsem měla už jen jeden blog a to na blogspot.com a zůstanu mu věrná, i když mě tahle nová verze trochu mate, tak si zvyknu.

co je na tvém blogu podle tebe nejlepší, nejvíce navštěvované a proč 
Troufnu si říct, že nejspíš Měsíční chvástačka. Sama mám u ostatních takové články ráda, proto si i já dávám tu práci, abych knížky pěkně naaranžovala a né jen nahrála na blog staženou oficiální fotku obálky.

na co se tvůj blog především soustřeďuje, nebo spíš, na co ho ty soustřeďuješ 
Hlavní slovo mají knihy, to je už z názvu zřejmé. Snažím se přidat i něco vlastního. Oblíbenou hudbu, zajímavá videa, vlastní fotky, ..

3. Kolik času věnuješ (asi tak průměrně) svému blogu? 
Průměrně? Tak 2-3 hodiny. Někdy jsem tu dýl, někdy naopak jen chvíli.

4. Zajímá tě hodně, co si návštěvníci o tvém blogu pomyslí, např. o vzhledu, o jeho struktuře, aktivitě? 
Určitě mě to zajímá. Jsem vděčná za každý komentář, který mi je někdo ochotný napsat. Chci znát názory jiných lidí, proto každému odepisuji.

5. Byl nějaký blog inspirací pro vznik tvého? 
Velmi dlouho jsem sledovala módní blogy (např. Sandru Leopardovou), ale nejsem a nikdy nebudu žádný módní expert, proto se zaměřuji radši na knihy, které mě baví víc než cokoliv jiného.

6. Co děláš proto, abys měl/a uspokojivou návštěvnost? 
Navštěvuji jiné blogy a komentuji jejich příspěvky. Pravidelně se zúčastňuji soutěží a dnes i tohoto projektu. 🙂

7. Co bys chtěl/a vzkázat všem návštěvníkům (ať těm současným, ale i budoucím) blogu? 
Cením si toho, že vám stojím za návštěvu a budu vděčná, když se budete vracet a pokaždé vám přinesu něco jedinečného. Ráda poznám nové lidi se stejnou vášní 🙂

8. A poslední otázka za dva bludišťáky! Myslíš si, že blog je dobrým způsobem trávení volného času? 
Po pravdě řečeno jsou i jiné způsoby, jak trávit volný čas, ale je to otázka názoru a vkusu. Někdo je akční a musí stále něco podnikat, někdo rád tráví čas ve svém pokoji a stačí mu to. Ono je to sporné. Já se vydávám tou zlatou střední cestou. Když je pěkné počasí, tak mě najdete na zahradě, nebo na procházce se psy. Jakmile prší, nebo jsem nemocná, sedím u internetu třeba celý den. Nic by se nemělo přehánět. Blog je koníček, jako každý jiný.

3 thoughts on “Veronika v PŘEDSTAV SVŮJ BLOG!

  1. Veronika se zdá dost sympatická, a naprosto s ní souhlasím, že blog je koníček. A stejně jako u kteréhokoliv jiného koníčku, je potřeba si od něj někdy na čas odpočinout, aby člověka pořád bavil 🙂

  2. Děkuji za uveřejnění 🙂 Myslela jsem, že se email někam zatoulal 🙂 Nedávno mě představila i Syki, takže se to sešlo v jeden týden 😀 pěkná náhoda 🙂

  3. Verča: Já jsem si zrovna říkala, že bych mohla publikovat další článek do této rubriky a byla jsi zrovna na ředě, ale je hezké, že se to tak sešlo :))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s