Knižní Prostřeno (1)

Pro zapojené je úkolem nějaký den o víkendu sestavit několika (tří, čtyř) chodové menu – ale knih! Co pro vás představuje předkrm, polévku, hlavní chod a dezert? Třeba někdo vaši jednohubku ochutná!

A mé dnešní menu?
Bude jen tří chodové, protože je venku až moc teplo, kdo by se potil s polévkou?
1. Předkrm
Hladová přání
Tereza Matoušková
Tenoučká kniha, která je přečtená velmi rychle se myslím velmi hodí, jako dnešní předkrm. Může ve vás sice vyvolat pocit, že si další chod již nedáte, ale rozhodně se určitě překonáte. Někomu sice nemusí být po chuti, ale jistě si nějakého toho dobrého strávníka najde. 
2. Hlavní chod
Polibek pro Annu
Stephanie Perkins
Pro toto teplé počasí je tato kniha skvěle dělaná, jako hlavní chod. Všichni si určitě raději dáme něco lehčího, než se zbytečně přecpávat. I když vám nemohu zaručit, že se plně nabažíte, s největší pravděpodobností si budete chtít přidat a možná i víc než jeden přídavek. Do letních dnů je tato kniha perfektně dělaná jako hlavní chod!
3. Dezert
Leaving Paradise
Simone Elkeles
Skvělá tečka na závěr dnešního menu. Rozhodně vás potom nenechá spát a bude vám ještě hodně dlouho ležet v žaludku (hlavě). A i když si odpíráte sladké, stejně jako u hlavního chodu si budete chtít rozhodně přidat.

Kolika body ohodnotíte toto menu (1-10)?

document.write(”);

5 thoughts on “Knižní Prostřeno (1)

  1. Těžké hodnotit, znám všechny chody, ale zatím jsem žádný neochutnala… I když hlavní chod na mě čeká o prázninách a hodně se na něj těším! 😀 Ale protože mám ráda romantické příběhy a myslím si, že by mi minimálně hlavní chod a dezert měl chutnat, dávám 9 bodů. =) Je to hodně lákavé menu…

  2. Zajímavý nápad. 🙂

  3. Skvělý nápad! Jednou bych tuhle sestavu klidně zkusila… 😉 9 bodů! 😀

  4. Wow, tak tohle je opravdu skvělý nápad 😀 🙂 Menu bych okomentovala 8/10… Anna má zaručených 10 bodů, hladová přání 9, poslední knihu jsem nečetla, takže nemůžu soudit.. Nicméně skvěle sestavené menu 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s