Květnová Čmucháreň

Nazdar bazar! Kdo by to řekl, že je zase konec dalšího měsíce? Všímáte si, jak to hrozně letí? Se ani nestihneme otočit a už tu bude zase paní Zima. To je hrůza. V květnu se ani nic speciálního neudálo, jenom to, že mám zkouškové a proto byl blog tento měsíc poněkud prázdnější, za což se omlouvám, ale prostě nějak nebyl čas a nálada. Měla jsem co dělat, abych zvládla nějaké testy, zkoušky a tak. To mě ještě dva předměty čekají. No, dát je nemusím, protože kredity pro postup mám, ale snažit se každopádně budu. Dalo by se říci, že už mám prázdniny :D. To je hrozný, vysokoškolský život je fakt hrůza :D. Nejsem zvyklá mít tolik volného času, nejradši bych zase šla do školy (ale když tam jsem, tak tam být nechci, normálka). Škola už je prostě taková. Nejvíc mě štve, že na léto nemám pořádnou brigádu, jenom jednu na dva týdny. Jo… vydělám si tam sice přes pět tisíc, ale pak se budu doma zase kopat do zadnice… Hrůůůůza.. Útěchou je, že se v srpnu jede na Slovensko. Vrhneme se ale na knihy ne?
Koupila jsem si tenhle měsíc jenom jednu knihu… A to buďte rádi, že jste neviděli, jaký s tím byly čachry :DDDD. Já sama nemám žádný účet, ano jsem sto let za opicemi, ale k čemu mi bude, když nemám příjem (jako výplatu), takže jsem to musela udělat přes přítele. Jenže ten nechtěl zaregistrovat svojí kreditku na BD, takže musel psát kámošovi, jestli to nezaplatí přes PayPal, no tak to zaplatil, ale jako doručovací adresa se tam automaticky vyplnila ta jeho kámoše. Musela jsem tedy psát na BD, jestli to nezmění, tak jako že jo. No, tak se pak po pár dnech koukám na objednávku a ejhle, moje adresa tam sice byla, ale furt tam bylo jméno toho kámoše. Tak jsem jim zase jak stíhačka psala, ale nakonec mi kniha dorazila v pořádku :D. Stihla jsem si jí tak trochu projet, protože ještě dočítám recenzní výtisky, ale pak se na to vrhnu.
The Body Finder
Kimberly Derting
Tak, pak tu mám taky jeden dáreček! Aby se mi po Syki tolika nestýskalo, tak mi na BD koupila krásnou knížečku, která mi dnes přišla. Hrozně jí za to moc moc děkuju a těším se, až se do knížky začtu :))). Víte, já anglicky zrovna neválím a tak potřebuju knihy, které mě do toho dostanou. Když mi dneska Leaving Paradise přišlo, tak jsem se začetla a až na pár slovíček mi to šlo. A ten zbytek si prostě člověk dokáže domyslet a nebo použít slovníček. Každopádně zatím potřebuji nějaké lehčí knížky, než se do toho dostanu. Pak budu číst jak o závod 😀 To zase kecám, ale budu se snažit a ono to půjde. Syki ještě jednou moc moc děkuju a posílám hubana :))
Simone Elkeles
Jako poslední knihy tu mám recenzní výtisky, z nichž jich musím ještě hodně přečíst. No, pět jich ještě nemám přečtených, takže mám co dělat. Pak se pustím do ostatních knížek. Za tyto výtisky děkuji komu jinému, než nakladatelstvím – Fortuna Libri, Fragment, CooBoo, Zoner Press. Ale pozor! Mám tu ještě jeden maličkatý recenzní výtisk, který by se vám možná vešel i do kapsy u kalhot. Ano, jedná se o Hladová přání, za které moc děkuji Terce Matouškové. Knížečku jsem už přečetla a možná ještě během dneška nebo zítřka by se tu mohla objevit recenze :).
Ghostgirl – Vítejte na onom světě
Tonya Hurleyová
Temné vize – Posedlost
L. J. Smith
Stephanie Perkinsová
Nářek 
Maggie Stiefvaterová
Tereza Matoušková
Alice Moon
Krásní mrtví – Summer
Eden Maguire
Veronica Roth
Colleen Houcková
Richard Castle
Kiersten Whiteová
No, a to je dnes skoro všechno, o co jsem se s vámi chtěla podělit. Jenom bych ještě ráda řekla, že díky Syki chystám projekt na léto. Všichni víme, že nám zmizí a tak je to na našich bedrech :D. Ještě se o tomto projektu dozvíte více, řeknu vám jen, že “začíná” 1. července a končí poslední neděli v srpnu, takže to bude dlouhý projekt. Snad si na něj aspoň chvíli přes všechny ty dovolené a brigády najdete čas :).

6 thoughts on “Květnová Čmucháreň

  1. Kušuj s paní Zimou :D:D Je květen..ehm, vlastně už prakticky červen, sotva začlo volno a ty už takhle 😀
    Ale upřímně počet knih za tenhle měsíc závidím, mě se teď podařilo nakřečkovat si jen tři a číst jsem kvůli té blbé matuře neměla vůbec čas :D:D

  2. Joo maturita je zlá věc 😀 ale buď za to ráda 😀 lepší než každý semestr zkoušky na vysoké 😀 to je otrava 😀

  3. Bohužel mě čeká v září účetnictví… to bude teprv otrava… aneb, nauč se 4 předměty, když o svaťáku 10 dní ze 14 ležíš v horečkách s příušnicemi o_O všechno je na prd :D:D:D
    Ale chápu, vysokoškoláci jsou každou chvíli pěkně na nervy…obdivuju, že z toho ještě jediný z vás neumřel :D:D

  4. Pěkné..četl jsem Hladová přání a moc se mi líbilo. Jinak na blogu už máme s Hančou novou chvástačku takže jestli se budeš chtít kouknout, určitě přijď. :)A máme i video.

  5. Leaving paradise se ti bude moc líbit … já už mám doma i druhý díl na léto 🙂 A to začíná zítra :))))

  6. Nikki: právě jsem to začala číst a i když něčemu nerozumím, třeba pár slovíčkům, tak mi to jde dobře :). Nejsem v ájině zrovna zdatná, ale tomuhle na 80 % zatím rozumím :D. Už jsem na 25 stránce 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s