Madde v PŘEDSTAV SVŮJ BLOG!

Poslední dobou tuto rubriku celkem zanedbávám a proto tu máte po dlouhé době zase jeden blog, na který by bylo dobré se alespoň mrknout. Třeba se vám zalíbí a budete ho navštěvovat pravidelně. Nebo ho už znáte a jenom vás zajímá, jak jeho autorka Madde odpověděla na moje otázky! Pokud máte také zájem představit váš blog, stačí mi napsat e-mail a já vám pošlu formulář! 🙂
Stav k 25. 5. 2012

Madde najdete na blogu http://madde.blog.cz/

1. Ahoj! Abychom věděli, o kom je řeč, tak se nám ve zkratce, prosím, představ 🙂 
Ahoj já jsem Madde z blogu madde.blog.cz. Mé celé jméno je Madeleine brzy oslavím 16 narozeniny a jsem z Prahy, kde také studuji 9. Ročník základní školy. Svému blogu se snažím věnovat, co nejčastěji a snažím se do něj vždy vložit kus sebe. V blogovém světě se pohybuji už 4 roky. 
2. A teď teda přejdeme k tomu nejdůležitějšímu – k tvému blogu.
jak se tvůj blog jmenuje a co tě vedlo k tomu, abys mu dal/a takový název 
Jak už jsem zmiňovala můj blog se jmenuje madde.blog.cz podle mé přezdívky. Má přezdívka právě pramení ze jména Švédské princezny i mého Madeleine, protože jsem se jednou dočetla že jí tak říkají doma a mě se to tak zalíbilo, že jsem to převzala. Důvod proč mám blog podle své přezdívky je jednoduchý, protože na blog dávám takové ty autorské věci a hodně článků s mými názory či mojí vlastní tvorbou. 
jak dlouho už svůj blog vlastně máš 
Založila jsem si ho 31. 8. 2010 tak že tomu teď v srpnu budou 2 roky 
zkoušel/a jsi i jiné možné alternativy (např. blog.cz, pise.cz, blogger, wordpress, aj.) vedení blogu a proč jsi zůstal/a právě u té, kterou máš 
Po pravdě řečeno ani ne. Založila jsem si jednou něco přes blueboard.cz, ale vůbec jsem se tomu tam nevěnovala a ani nevyznala. Blog.cz je pro mě přehledný, dobře uspořádáný a hlavně se s ním skvěle pracuje. Nepřemýšlím ani o blogspot.com, i když je tam teď hodně lidí, já mám radši klasiku blogu.cz
co je na tvém blogu podle tebe nejlepší, nejvíce navštěvované a proč
Co je podle mě nejlepší? Abych řekla pravdu tak to moc netuším. Asi mé články o knihách, filmech nebo něco v tom to smyslu, ale také jsem si všimla, že lidé komentují moji fotografickou či prozaickou tvorbu, za což jsem hrozně ráda a díky tomu si myslím, že je to dobré. Možná se lidem líbí můj styl psaní, nebo jak to uspořádávám, avšak těžko říct. 
na co se tvůj blog především soustřeďuje, nebo spíš, na co ho ty soustřeďuješ
Na všechno různé. Mé názory na filmy, osobnosti, knihy a další. Také ráda píšu recenze a prózu (různé povídky a romány) No a taky se snažím často přidávat ty fotografické články. Většinou je to takový mix všeho možného. 
3. Kolik času věnuješ (asi tak průměrně) svému blogu? 
Chodím na něj každý den a články se snažím přidávat aspoň třikrát do týdne. Měsíčně mám tak průměr okolo 20-30 článku a docela mi to vyhovuje. 
4. Zajímá tě hodně, co si návštěvníci o tvém blogu pomyslí, např. o vzhledu, o jeho struktuře, aktivitě?
Mě docela na vzhledu záleží a snažím se, aby můj blog díky němu vypadal normálně a pozitivně a aby tak zároveň působil na lidi. Co se týče toho ostatního hlavně článků tak mi na tom záleží jak kdy, ale zatím jsem se nesekala se žádnými stížnostmi nebo negativními komentáři na můj blog a tak si myslím, že zatím si lidé myslí jen to dobré nebo si to nechávají pro sebe. 
5. Byl nějaký blog inspirací pro vznik tvého? 
Vlastně ani ne. Měla jsem předtímhle blogem spousty jiných, ale ty byly o celebritách nebo o nezajímavých tématech a mě napadlo, že bych chtěla vkládat někam své zájmy. Nikdo určitý to nebyl. 
6. Co děláš proto, abys měl/a uspokojivou návštěvnost? 
Mám své oblíbené blogy kam se snažím chodit co nejčastěji a díky nim mám uspokojivou návštěvnost i když je to třeba jen 20 lidí denně, což je u mě průměr. Dřív jsem hodně psala na blogy pozitivní komentáře, aby ke mně chodili, ale teď už mi o návštěvnost moc nejde. 
7. Co bys chtěl/a vzkázat všem návštěvníkům (ať těm současným, ale i budoucím) blogu?
Hlavně aby se nebáli vyjádřit svobodně svůj názor ať negativní či pozitivní na jakýkoliv můj článek nebo tvorbu. Byla bych samozřejmě ráda za každý komentář, který se vyjádří k tématu a nebojte se já udělám to samé u vás. Jsem vždy ráda za nového normálního návštěvníka. Budu ráda když na můj blog budete rádi vracet, inspirovat anebo se jen tak podívat. 
8. A poslední otázka za dva bludišťáky! Myslíš si, že blog je dobrým způsobem trávení volného času?
Tak určitě 😀 Nepřijde mi, že bych kvůli němu ztratila přes den nějak moc času. Tvorbou článku se nenudím a hlavně mám možnost poznat nové lidi. Díky blogu mám kde publikovat svoji tvorbu a najdu lidi, co to ocení. Blog mě prostě dokáže potěšit.

3 thoughts on “Madde v PŘEDSTAV SVŮJ BLOG!

  1. Díky za rozhovor 🙂

  2. Pěkný rozhovor. Je fakt, že blog působí pozitivně, vzhled je takový prázdninový 🙂

  3. Jj, Maddin blog je super =) I když já nepatřím moc k zapáleným komentátorům, některé články jsou super, občas tam ráda zajdu =)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s