Ywyk v PŘEDSTAV SVŮJ BLOG!

Musím se vám upřímně přiznat, že jsem na tuto rubriku chvilku zapomněla. Měla jsem (a stále mám) jisté problémy s počítačem, tak jsem to tak nějak vypustila z hlavy. Ale dnes vám teda konečně představím další blog, jehož majitelkou je Ywyk. Pokud chcete také představit blog, napište mi e-mail a já vám pošlu formulář!
Stav k 14. 4. 2012

1. Ahoj! Abychom věděli, o kom je řeč, tak se nám ve zkratce, prosím, představ 🙂 
V internetovém světě vystupuju jako Ywyk, ale jinak se jmenuju Ivana. Blogovat jsem začala už asi před pěti lety, ale tenkrát jsem měla blog jen o celebritách a teď už to bude skoro rok, co mám svůj knižní blog, i když pořádně věnovat jsem se mu začala až teprve o prázdninách roku 2011. 
2. A teď teda přejdeme k tomu nejdůležitějšímu – k tvému blogu. 
jak se tvůj blog jmenuje a co tě vedlo k tomu, abys mu dal/a takový název
the-beginning-of-eternity.blogspot.com – znamená to Začátek věčnosti a kdysi jsem něco takového slyšela v nějakém filmu a pak, když jsem přemýšlela nad názvem blogu, napadlo mě tohle a zalíbilo se mi to. 
jak dlouho už svůj blog vlastně máš
=D Tak, jak už jsem psala, v dubnu to bude rok, co jsem ho založila, ale pořádně věnovat jsem se mu začala až o prázdninách minulého roku. 
zkoušel/a jsi i jiné možné alternativy (např. blog.cz, pise.cz, blogger, wordpress, aj.) vedení blogu a proč jsi zůstal/a právě u té, kterou máš 
Dlouhou dobu jsem byla na blog.cz, ale pak jsem se dozvěděla o bloggeru, tak jsem to zkusila a později se mi tam zalíbilo, protože podle mě nabízí blogger mnohem více možností. 
co je na tvém blogu podle tebe nejlepší, nejvíce navštěvované a proč 
Nejlepší? No, tak to nevím, vlastně publikuju převážně recenze, které si v poslední době čte mnohem více lidí, ale proč, to nevím. =D 
na co se tvůj blog především soustřeďuje, nebo spíš, na co ho ty soustřeďuješ 
Především na recenze knih, ale přemýšlím i o recenzování filmů. A pak taky publikování příspěvků z mého „deníčku“, neboli, když mě něco naštve nebo potěší, tak se prostě musím vyzpovídat. =D 
3. Kolik času věnuješ (asi tak průměrně) svému blogu? 
Trávím tam čas každý den, ale ne vždy něco publikuju, jelikož se věnuju i úpravě starších recenzí nebo píšu nové. 
4. Zajímá tě hodně, co si návštěvníci o tvém blogu pomyslí, např. o vzhledu, o jeho struktuře, aktivitě? 
Záleží mi na tom, aby se jim tam líbilo, takže vzhled je určitě důležitý, ale já si moc nepotrpím na nějaké složité vzhledy, jednak proto, že na to nejsem zrovna expert, ale ty jednodušší se mi líbí víc. A zajímá mě i, co si pomyslí o mé aktivitě, která ale není bohužel moc velká, jelikož mám i spoustu práce doma a ve škole, ale snažím se na blogu pracovat co nejvíce. 
5. Byl nějaký blog inspirací pro vznik tvého? 
Vlastně jsem četla spoustu knižních blogů a jelikož jsem ráda četla knihy a chtěla se podělit o své názory, tak jsem si jeden taky založila. =) 

6. Co děláš proto, abys měl/a uspokojivou návštěvnost? 
Snažím se psát dobré recenze, ale nemyslím si, že jsem v tom zrovna dobrá. =D Řekla bych, že jsem teprve začátečník, ale myslím si, že od doby, co jsem blog založila, jsme se hodně zlepšila. 
7. Co bys chtěl/a vzkázat všem návštěvníkům (ať těm současným, ale i budoucím) blogu? 
Doufám, že se vám bude u mě na blogu líbit a přečtete si nějakou tu recenzi. =) Jste to právě vy, kdo mě povzbuzuje k psaní dalších recenzí. 
8. A poslední otázka za dva bludišťáky! Myslíš si, že blog je dobrým způsobem trávení volného času? 
Určitě, ráda na něm trávím svůj volný čas, je to hezké odreagování, ale člověk se musí věnovat i realitě.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s