Rodaw v PŘEDSTAV SVŮJ BLOG!

Dnes by nám svůj blog ráda představila Rodaw! Já velmi děkuji za vyplnění formuláře. Pokud chcete také představit svůj blog, tak mi napište na e-mail!
Stav k 27. 3. 2012

Rodaw najdete na blogu http://rodaw.blog.cz/!
1. Ahoj! Abychom věděli, o kom je řeč, tak se nám ve zkratce, prosím, představ 🙂 
Ahoj. Jsem Rodaw z Knihánkova a co bych o sobě řekla.. Miluju čtení a pejsky. Dál svou rodinu a domov 🙂 Jsem celkem normální holka, kterou baví blogový svět a taky The Sims 2! Dělám ráda hodně věcí a popsat se jen pár větami nedokážu 😀 Ráda poznávám nové kamarády a nejradši trávím čas s pejskami nebo s knížkou. 
2. A teď teda přejdeme k tomu nejdůležitějšímu – k tvému blogu. 
jak se tvůj blog jmenuje a co tě vedlo k tomu, abys mu dal/a takový název 
Dobře 🙂 Můj blog najdete pod adresou http://www.rodaw.blog.cz. Vychází to i z mé přezdívky. Už od dětsví miluji film Titanic a Jack Dawson byl a je mým velkým vzorem. Tak tedy: Ro – Rose ; Daw- Dawson.. Takže tak 🙂 Jinak svému blogu ráda říkám “Knihánkov”, protože ho změřuji hlavně na knížky. 
jak dlouho už svůj blog vlastně máš 
Bloguju od roku 2007, tento blog mám od prosince 2009. Tento rok oslaví své třetí narozeniny 🙂 
zkoušel/a jsi i jiné možné alternativy (např. blog.cz, pise.cz, blogger, wordpress, aj.) vedení blogu a proč jsi zůstal/a právě u té, kterou máš 
V minulosti jsem měla ještě estranky.cz, ale jinak jsem měla blog a tomu zůstávám věrná, protože jsem na něho zvyklá a už jsem si na něm hodně prožila. 
co je na tvém blogu podle tebe nejlepší, nejvíce navštěvované a proč 
Tak to nedokážu posoudit. Doufám však, že snad každý si tam najde aspoň něco, co se mu bude líbit a kvůli čemu se tam třeba ještě někdy vrátí 🙂 
na co se tvůj blog především soustřeďuje, nebo spíš, na co ho ty soustřeďuješ 
Hlavně knížky, protože to je opravdu má velká závislost. Ale rozhodně se tam najde i něco z mého života, o mých zvířátkách, nebo třeba recenze na filmy. Ale knížky jsou asi hlavní.. 
3. Kolik času věnuješ (asi tak průměrně) svému blogu? 
Nedokážu posoudit. Podle školy a nálady. Nějaký čas se snažím vždycky si najít. Ale ve škole máme dost dlouhé vyučování a doma mám taky nějaké ty pracovní povinnosti, takže mi to vyjde jak kdy. Ovšem nerada ho zanedbávám, tak se snažím 😀 
4. Zajímá tě hodně, co si návštěvníci o tvém blogu pomyslí, např. o vzhledu, o jeho struktuře, aktivitě?
Rozhodně… Jsem moc ráda za všechny návštěvníky a taky si ráda přečtu jejich komentář a celkový názor. Snažím se mít stránky přehledné a nějakým způsobem i hezké, aby se všem líbily. V tomhle jsem dost puntičkář a opravdu mi na tom záleží 🙂 Samozřejmě jsem ráda, když i já mám z blogu dobrý pocit, ale u ostatních je to taky fajn. 
5. Byl nějaký blog inspirací pro vznik tvého? 
Abych byla upřímná.. Když jsem se rozhodla pro knižní blog, o ostatních jsem nevěděla. Nebo jsem si je aspoň neuvědomovala. Když jsem do toho “šlápla”, rozhodně jsem čerpala inspiraci z hodně blogů, protože celková komunita knižních blogů mi přijde úžasná a já je hrozně ráda všechny navštěvuju 🙂 
6. Co děláš proto, abys měl/a uspokojivou návštěvnost? 
Snažím se 😀 … takže asi tak 🙂 Ovšem jsem opravdu ráda za všechny čtenáře a lidičky, co ke mně chodí a pokud jich bude v budoucnu ještě víc – rozhodně se tomu nebráním, spíš naopak- budu je vítat s otevřenou náručí! :-)) 
7. Co bys chtěl/a vzkázat všem návštěvníkům (ať těm současným, ale i budoucím) blogu? 
Že jim děkuji za podporu a sympatie! 🙂 
8. A poslední otázka za dva bludišťáky! Myslíš si, že blog je dobrým způsobem trávení volného času? 
Rozhodně… I když všeho moc škodí. S mírou je to ovšem skvělá zábava a pro mě i relax! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s