Nejoblíbenější knižní páry

Už předposlední část valentýnských žebříčků – řekla bych, že konečně trochu zajímavá, protože zamilované (možná i nezamilované) páry se k tomu hodí nejvíce :).
1. Kate Daniels a Curran
Tuhle sérii miluji už jenom po přečtení prvního dílu a musím říct, že mezi nimi něco fakt je, i když si to chtějí dokazovat spíše bojem než něčím více intimním, ale i tak jim fandím!
2. Dimitri a Rose
Sice jsem čela z VA jenom první dva díly, ale v koutku duše doufám, že se to s nimi někam pořádně pohne a zažijeme ještě víc jiskření než doteď (do mých přečtených dvou dílů). Tenhle pár, to je něco. Mám ráda lásku typu zakázané ovoce a tohle je zatím přesně ono a já jim fandím!
3. Suze a Jesse
No, tady snad ani nic pořádně vysvětlovat nemusím! Tenhle pár prostě miluju. Oba se chovají úplně opačně než by ve skutečnosti měli, jsou úžasní. Suze je prostě nakopávačka zadků, která si nenechá nic líbit a rychleji jedná než myslí, Jesse to je ukázkový prototyp dokonalého gentlemana, kterého by doma chtěla mít každá žena. Nejen že je tak sladce zdrženlivý, ale dokáže ve vás vyvolat ten pocit.
4. Nora a Patch
Nora mi sice často leze krkem, ale Patch, ten to celé dokáže krásně zachránit, tím svým “bad guy”. Patch je na tom jejich vztahu to moje nejoblíbenější, sice se občas chová jako totální blbeček, ale to se dá přežít.
5. Clary a Jace
I když mi Jace sem tam přišel jako úplný hňup, tak ten jejich vztah je tak krásně zakázaný (zatím jsem četla jenom první dva díly Nástrojů smrti). I když je občas Jace k nakopání, tak to pak vyváží nějakým svým rozkošným skutkem, ze kterého se nám rozklepou ruce.
Určitě by mě napadlo víc párů, ale nějak se mi nechce moc přemýšlet 😀

document.write(”);

4 thoughts on “Nejoblíbenější knižní páry

  1. Tak jo, první pár neznám, ale se zbylými čtyřmi s uculováním souhlasím 😀 A ještě – proč ti leze Nora na nervy? 😀

  2. Opravdu se na to ptáš? 😀 Proč mi leze na nerva? 😀 Nestačí že tam je Patch a ona, ona a Patch?! To je dost na nervy lezoucí :DD

  3. Čtyřka i dvojka jsou i mými favority. 😀
    Rose a Dimitrij jsou úžasní každý zvlášť.. a když jsou spolu, takže je to ještě úžasnější. :)))
    A Patch.. Toho jsem vždycky milovala. 😀
    Popravdě ostatní páry neznám, ale.. snad někdy poznám. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s