Čtení na zasněžené večery #1

A je tu další zimní projekt, tento pořádám spolu se Sue a jsem hodně ráda, že nám nakonec zůstal a že o něj byl docela slušný zájem. Pokud vás zase zajímá více informací, klikněte na tento odkaz. Dnešním dnem začíná první adventní týden, je ale jasné, že když to dneska začíná, tak zde moc myšlenek ještě nebude. První adventní týden je tedy odedneška až do 3. prosince, takže až toho třetího prosince se tu objeví nějaké moje myšlenky, postupně. Další článek pak zveřejním až v neděli 10. prosince, abych stihla nasbírat myšlenky, jestli si rozumíme. Další pak 17. prosince a poslední 24. prosince.

27. listopadu – Já si nemůžu pomoct, ale ten Damen od Alyson Noëlové mi prostě nepřijde nijak sexy.. Ona se mi to snaží tak podat, ale já jí na to neskočím!

28. listopadu – Včera jsem začala číst první díl série Vlci z Mercy Falls a docela mě udivuje, jak se do sebe dokáže někdo takovou rychlostí “zamilovat”, jako nevím jestli se fakt milujou, ale i tak je to na mě až příliš rychlé. Přeci jenom si musím dát načas, všechno si hezky promyslet, než se do něčeho vrhnu po hlavě ne?

ŽIVOT – tak dneska byla ta písemka, teda řeknu vám, kdybych nebyla zmatkář a neřekla si: “Takhle to asi nebude, to je moc velký číslo” a neškrtla bych to, tak bych mohla mít plnej počet bodů :D.

29. listopadu – Tak Mrazení se mi celkem líbilo, bylo to takové oddechové čtení s dávkou lásky, napětí a ošklivého osudu. Dám si pauzičku a pak se vrhnu na Váhání. Někde jsem četla, že je to čtení pro fanoušky Twilight ságy, ale co, sice jí nefandím tak jako dřív, ale moc podobností jsem tam teda nenašla. Grace je totiž normální =).
30. listopadu – Jsem ostuda celého lidstva! Dneska jsem ještě nečetla, snad se mi to podaří napravit :D. Ale nevím, jestli se mi pak kvůli tomu bude chtít zapínat počítač :D. Snad bych jenom mohla říct, že první díl VA jsem přečetla doslova jedním dechem během včerejška a těším se na další díl!
1. prosince – Dneska jsem zase ještě nic nečetla :D, to je hrozný, jak si můžu vést deníček o svých myšlenkách při čtení, když to pořád takhle zanedbávám, to je děs se mnou.
2. prosince – Páni mají radši sukuby, to se mi začíná jevit jako docela ucházející knížka, jsem asi na 150 stránce a zatím se mi to líbí, je to sice naplněné sexem a všemožnou nadržeností, proto bych to spíše doporučila starším čtenářům, ale mě se to celkem líbí. Za tím vším sexem se začíná rýsovat docela slušný příběh, snad mě to nezklame :).
3. prosince – Začetla jsem se do druhého dílu VA a musím říct, že ten Dimitri mě někdy dokáže pěkně naštvat! Jasný, je starší a tak, ale nemusel by se tak přehnaně držet těch zásad, co si asi zavedl.. Dohání mě to k šílenství :D.

Nesmím zapomenout na jedno! Až budete průběžně postovat, můžete k odlišení využít buttonky, které jsem vytvořila včera z nudy. Na první týden máte nahoře a na další pak tady:document.write(”);

3 thoughts on “Čtení na zasněžené večery #1

  1. Gratuluji k matematice. Jinak ty bannery si můžeme vzít taky nebo si má každý vytvořit svůj? 🙂

  2. Bastera: můžete si je půjčit 🙂

  3. Samozřejmě jsem myslela půjčit 😉 Tak já něco napíši 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s