Zimní výzva – SNĚHULÁK

Zima se nám již blíží (mě už je pěkná kosa, abych vám pravdu řekla) a stoprocentně se vyklube ohromný počet zimních knižních výzev a já nechci být pozadu. Bude to sice náročná zima, ale i já chci přispět něčím svým do mlýna :). Když už tady mluvím o těch ostatních výzvách, tak se určitě můžeme těšit na tu od Nikki Finn s názvem Vánoční foto-knižní výzva, pak nás čeká ještě Suin projekt na Secret World of Deep Soul, pak nesmím zapomenout ani chystaný vánoční projekt u Abyss a Syki. A jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám :). No prostě toho bude strašně moc a já se na to docela i těším, nezúčastním se určitě všeho, protože toho bude strašně moc, ale i tak se budu snažit.
To bylo pár úvodních řečiček kolem a kolem, teď jsem vám chtěla představit svojí zimní výzvu, která nese název SNĚHULÁK a je úplně prostá :).
Sněhulák začne první adventní neděli (27. listopadu) a bude končit 31. prosince. A jak ta výzva bude vlastně vypadat? No bude to jednoduchý, vaším úkolem bude počtem přečtených knih postavit tohohle krásného sněhuláka:

A budeme stavět po koulích jo (Abyss – ne není to porno a nic s tím podobného :D)

Kolik je to ho potřeba prečíst?
Na spodní kouli 4 knihy!
Na prostřední pak 7 knih!
A na hlavičku pak 10 knih!

Já sama doufám, že se mi podaří dostavět celého sněhuláka, ale tak uvidíme.

Plus každou knihu ještě nějakým způsobem ohodnotíte, to bude jenom na vás, jestli procenty, hvězdičkami, body, nebo použijete kratší slovní hodnocení.

Můžete si, až to začne, tedy 27. listopadu, založit článek s názvem Sněhulák a tam si postupně přidávat všechny knihy, které jste v té době přečetli a nesmím zapomenout říct jednu důležitou věc!

Až postavíte spodní kouli, dáte si do toho článku obrázek spodní koule, tedy:

A k tomu připíšete ty čtyři knihy, které jste museli přečíst, aby byla ta spodní koule postavená. Nebo to můžete pojmout tak že napíšete “Právě se snažím přečíst 4 knihy, abych mohla sněhulákovi postavit tuto krásnou spodní kouli! (tam bude pak obrázek a pod tím seznam těch knih, které jste přečetli)”.

Další pak bude následovat tento obrázek (pokud se vám podaří přečíst sedm knih – započítávají se do toho už i ty 4 přečtené)

A až přečtete 10 knih, budete oprávnění postavit celého sněhuláka!

Jak to tedy může vypadat?

Tak co, chápeme? Pokud budou nějaké nejasnosti, stačí se ozvat, ráda vám to ještě vysvětlím :), ale myslím, že takhle je to dostačující a doufám, že se vás zapojí co nejvíc! Jinak sem přidám linkovač, abych zatím měla představu, kolik z vás se tak zapojí a pak, až zveřejním svůj sněhulákovský článke, tak tam dám taky linkovač, ale tam pak odkazujte prosím jenom na váš článek s touto výzvou, tady do linkovače uveďte prosím název vašeho blogu 🙂
Do článku si můžete pak přidat tento button:

document.write(”);

8 thoughts on “Zimní výzva – SNĚHULÁK

  1. Určitě se zúčastním vypadá to dobře 🙂

  2. Tak tenhle challenge vypadá přímo skvěle 😉 :D.

  3. Úžasný nápad… líbí se mi, jen vůbec nevím, jak na tom se čtením budu, jinak bych se účastnila 100% 🙂

  4. A mohla bych se zúčastnit aniž nejsem na blogspotu? Jsem na blogu, tak mě napadlo, že bych ten článek mohla uveřejnit tam, samozřejmě s odkazem na tuto stránku. Tento nápad se mi hodně líbí a navíc jsem nikdy nestavěla sněhuláka pomocí knih. :))

  5. Houp: Určitě se můžeš zúčastnit! Není to jen pro blogery na blogspot, ale i na blog.cz a jinde!

  6. Sice nevím, kde jsem to vzala, ale původně jsem si myslela, že jsou možnosti 10 knih, 20 knih a nebo 30 knih… 😀 Teď koukám a říkám… Já to asi nějak spletla… 😀 V tomhle případě se zůčastním… Jen doufám, že nebude vadit, když si dám jako první výzvu čtyři knihy a pak když je budu mít přečtené třeba nepřičtu těčh sedm knih…

  7. Ells: vůbec to nebude vadit, já jsem sama zvědavá, jestli se mi podaří postavit celého sněhuláka 🙂

  8. Tak to já vím dopředu, že mé maximum bude 7 knih… 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s