Slíbila jsem informace :)

we♥it
Takže, celej den dneska sedím a sleduju internet, jestli jsem byla přijatá na tu vysokou, nebo ne. No.. Jak bych to řekla, 30 bodů byla asi nejspodnější hranice ale JÁ JSEM JÍ PŘEKONALA a byla jsem přijatá na vysokou!
Vůbec jsem to ale s tím svým výsledkem, který jsem předvedla u přijímaček nečekala, abych pravdu řekla. A vsadím se, že jsem na tý nejspodnější hranici. Ale i tak, kdo na to kouká :D. Jsem na sebe pyšná :D. Ještě sice nevím výsledky z tý druhý fakulty, ale až budou tak vám řeknu. A jestli mě vezmou na obě, tak ještě pořád nemám tucha, jak se vlastně rozhodnu, co bych radši studovala, ale to vyřeším :). Z jedný fakulty, kam sem se hlásila a kam jsem taky přijatá, mám kámošku co tam jde teď na magisterský už, takže od ní budu mít poznámky, to mu to rozhodování trochu zjednoduší :D.
we♥it
Musím říct, že dneska je fakt hrozný počasí! Takový vedro! To fakt nesnáším, jenom když jsem někde u vody, protože tam se můžu snadno schladit, znáte to. Děti zejtra dostanou vysvědčení, to zase bude sebevrahů… Chjo. A taky pedofilů, protože dětičky budou pořád venku.. Nesnáším takový lidi a taky nevím, proč to tady vlastně píšu. Ale to je jedno, asi jsem pořád zblbnutá z toho, že nový školní rok jdu na vysokou. A naši mi už šetří na notebooka :). Takže jsem happy :). Já vím, že dneska ho má skoro každej, ale já prostě zatím ne :D. Když jsem šla na střední, tak jsem dostala (společně s celou domácností) první počítač, stolní. Takže je jasný, že teď, když jdu na vysokou, tak dostanu svůj notebook (nespolečný, doufám :D). Tak snad na něj co nejdřív ušetřej a já jim taky přispěju z brigády, sice si nekoupím tolika knížek, ale aspoň budu mít notebooka :D. Snad teda.
Chtěla bych tak maximálně 13 palců, ideální by bylo kolem 11”, protože to je tak lehounký, že to snad není ani možný :D. To už ale tak nějak odbočuju. :).
Nezapomínejte se zapojovat do giveaway! A taky hlasovat v menu v anketě a tak :). 

12 thoughts on “Slíbila jsem informace :)

 1. Velké gratulace 🙂

 2. Tak to ti moc gratuluju;)

 3. Tak to ti gratuluju!! 😀 😀
  Btw taky nemám notebook a neustále mě od počítače vyhání rodiče. 😦

 4. Willinda: Mě taky 😀 a taky ségra 😀 tak snad se ho dočkám 😀

 5. Tak naštěstí nemám sourozence, takže z této strany je to v pohodě. A taky kdybych měla, tak by mi ho naši určitě nekoupili, protože onen sourozenec by ho chtěl taky….
  Snad se mi povede je přesvědčit! 🙂

 6. Též gratuluji! 🙂
  Já svůj noťas mám.. necelý rok, ale co mi to dalo, než mi ho naši koupili. Přesvědčovala jsem je, že ho budu potřebovat na střední, přitom jsem ho ve škole měla asi 2x 😀

 7. Všem děkuju za gratulace 🙂 moc si toho vážím 🙂

 8. Gratuluju!
  Já taky nemám notebook, zatím ho ani nepotřebuju… ale až půjdu na středí, určitě si ho pořídím. 😀

 9. Verush: Vidíš, to já ho dostanu až na vysokou 😀

 10. veliká gratulace :).. a s těma sebevraždama.. to je na hlavu.. nechápu, jak to můžou udělat, ještě, když mají celý život před sebou a známku si mohou opravit..
  No… já mám NTB taky chvilku.. ale je fakt, že jsem si ho musela platit přes polovinu sama.. ale aspoň je úplně můj 🙂

 11. Velká gratulace! 🙂 A kam tě to vlastně přijali?

 12. Teresinha: Na fakultu sociálně ekonomickou univerzity Jana E. Purkyně 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s